دوره های کارآفرینی کودک و نوجوان


در روزگاری زندگی می کنیم که صنعتی شدن جوامع و در اثر آن بالا رفتن نرخ بیکاری بیداد می کند. این موضوع در کشور ما به شدت احساس می شود و ذهن همه خانواده ها را درگیر کرده است. همه ما نگران شغل، ازدواج و در کل آینده فرزندانمان در شرایط کنونی جامعه هستیم. در چنین وضعیتی ضرورت آموزش کارآفرینی به کودکان و نوجوانان احساس می شود.


دوره های کودک و نوجوان در موسسه فرشته نواندیش پارسیان به منظور تقویت قدرت تخیل و تجزیه تحلیل، ایجاد هماهنگی بین توانایی های کودک و محیط بیرون، بالا بردن سطح شناخت کودک از محیط اطراف، تقویت افکار و تمرکز، تقویت ارتباط با طبیعت و... است.


این دوره شامل 10 جلسه آموزشی شاد و حرفه ای برای کودکان و نوجوانان با بهره گیری از اصول خلاقیت و روش های آن است.

در ضمن 2 جلسه آموزشی نیز برای والدین جهت آشنایی با اصول تربیت خلاق طراحی شده تا خانواده ها برای همراهی فرزندانشان آمادگی لازم را داشته باشند.

 

بزرگترین کارکرد دوره های کارآفرینی موسسه فرشته نواندیش پارسیان آموختن شیوه های نوین تبلیغاتی می باشد. نوجوان در پایان این دوره ها در موضوعات بخش تجارت یعنی مدیریت زمان، مدیریت پول و روش های کسب درآمد را بر اساس علایقش مهارت پیدا می کند.

نوجوان در این دوره ها می آموزند مسیری را انتخاب کنند که بر اساس علایق و مهارت های آن ها و منطبق با مشاغل مورد نیاز جامعه باشد. این دوره ها باعث می شود نوجوان نیازهای جامعه خود یا حتی در سطح گسترده تر جوامع جهانی را بیاموزند و بر اساس آن ها در مورد آینده تصمیم بگیرند.

نوجوانان می توانند از متخصصین موسسه فرشته در زمینه های شغلی مختلف استفاده کنند و به سمت راه هایی که به شکست می انجامد نروند.